PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Najlepszy produkt turystyczny - Centrum Hewelianum

16.10.2018

Centrum Hewelianum najlepszym produktem turystycznym województwa pomorskiego!

Jury już dokonało wyboru – Centrum Hewelianum wg Regionalnej Organizacji Turystycznej jest najlepszym produktem turystycznym województwa pomorskiego 2018! Teraz czas na internautów, głosujcie na Centrum Hewelianum: https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-2018-w-polsce (do 26 października 2018, godz. 23:59), bo marzy nam się Certyfikat Internautów 2018. 

Konkurs na najlepszy produkt turystyczny to coroczne przedsięwzięcie Pomorskiej Organizacji Turystycznej (POT), realizowane we współpracy z regionalnymi organizacjami turystycznymi. W tym roku wydarzenie odbywa się już po raz szesnasty. Centrum Hewelianum w gronie laureatów I etapu konkursu znalazło się głosami komisji Regionalnej Organizacji Turystycznej, w skład której weszli przedstawiciele środowiska turystycznego i mediów regionalnych. Jurorzy uznali, że Centrum Hewelianum to produkt, którego bogata oferta pozwala skorzystać zarówno z interaktywnego centrum nauki, nawiązującego do dorobku gdańskiego astronoma Jana Heweliusza, jak i bogatej oferty kulturalnej i rekreacyjnej, a także centrum konferencyjnego.

Laureaci etapu regionalnego przechodzą do eliminacji ogólnopolskich, gdzie będą walczyć o Certyfikat POT. To cenne trofeum, bowiem gwarantuje przynależność do elitarnego grona topowych produktów Polski, promowanych w ramach realizowanych przez POT kampanii krajowych i zagranicznych. Zdobywca Złotego Certyfikatu POT zostaje uhonorowany kampanią reklamową o wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się w drugiej połowie listopada w Warszawie.

Drugie miejsce w regionalnym etapie konkursu POT zdobyła Lawendowa Osada i Zagroda Edukacyjna Lawendowej Osady. A trzecie miejsce – Międzynarodowe Zawody LOTTO CSIO5* Sopot 2018, impreza jeździecka z roku na rok zdobywające coraz większą popularność. Gratulujemy wszystkim laureatom.