PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Video mapping 3d - (re)Konstrukcje!

08.07.2018

Rozpoczęliśmy cykl mappingowych pokazów 3d - (re)Konstrukcje!

Video mapping to trójwymiarowy, atrakcyjny wizualnie pokaz, łączący światło, obraz i dźwięk. Podczas pokazu to budynek – w tym przypadku Wozownia Artyleryjska, „staje się aktorem". Jej konstrukcja stanowi nie tylko tło obrazu, lecz bierze aktywny udział w pokazie. Centrum Hewelianum pragnie przybliżyć historię rozwoju architektury obronnej na ziemiach polskich. W tej opowieści, to budynki są głównymi bohaterami i przedmiotem cyklicznych przemian na przestrzeni wieków.

Na kolejne odsłony (Re)Konstrukcji zapraszamy w każdy weekend (od piątku do niedzieli) do końca wakacji (do 2 września).
Pokazy odbywają się o godz. 21.00, 21.15, 21.30, 21.45.

Dodatkowo, o godz. 22.00 zapraszamy na mapping pn. "Fabryka statków - Gdańsk", przygotowany przez artystę multimedialnego Marka Zygmunta, opowiadający o dziedzictwie Gdańska, Stoczni i Solidarności. Widowisko odbywa się jako piąty pokaz po mappingu "(re)Konstrukcje"

Główny plac Centrum Hewelianum przy Wozowni Artyleryjskiej

Wstęp wolny

Zobacz fragment widowiska:)

Image title


Image title


Image title


Image title