PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Koło Astronomiczne wznawia działalność

05.10.2017

Jeżeli masz ukończone 15 lat, jesteś uczniem i chcesz odkrywać z nami tajemnice Wszechświata, nauczyć się obsługi teleskopu, spróbować swoich sił w astrofotografii i nie tylko - koniecznie zapisz się do koła astronomicznego Gwiezdne Universum.

Będziemy się spotykać: 5 października (g. 19.00), 16 listopada (g. 18.00), 7 grudnia (g. 17.00), 11 stycznia (g. 17.00)

Liczba miejsc ograniczona!

Aby zostać członkiem koła należy:

1. Wnieść opłatę 50 zł online

2. Wysłać na adres patrycja.pakonska@hewelianum.pl następujące dane:

- imię

- nazwisko

- wiek

- numer telefonu

- e-mail

- klasa (np. druga klasa gimnazjum)

- zainteresiowania (np. obserwacje nieba, astrofotografia, planety układu słonecznego, planety spoza układu słonecznego, gwiazdy, galaktyki lub inne)

W e-mailu należy też umieścić formułki:

Wyrażam chęć przystąpienia do Koła Astronomicznego gwiezdne Universum.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. dla celów związanych z realizacją programu Koła Astronomicznego "Gwiezdne Uniwersum". Wiem, że podanie danych jest dobrowolne i że mam możliwość wglądu do moich danych osobowych i do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych jest Centrum Hewelianum, Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska z siedzibą i adresem w Gdańsku (ul. Gradowa 6, 80-802 Gdańsk)

REGULAMIN