PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Roczna karta wstępu dla gdańszczan!

16.12.2016

"Karta Gdańskiego Odkrywcy" dedykowana jest mieszkańcom miasta. Dzięki niej gdańszczanie będą mogli odkrywać naukowe ciekawostki i korzystać ze wszystkich uroków malowniczo położonego Centrum Hewelianum bez ograniczeń.

Jak zdobyć Kartę Gdańskiego Odkrywcy?

By ją nabyć należy wypełnić wniosek, który dostępny jest w recepcji Centrum Hewelianum lub na naszej stronie (sprawdź załącznik - Wniosek o wydanie "Karty Gdańskiego Odkrywcy"). Z wypełnionym wnioskiem należy zgłosić się do recepcji Centrum Hewelianum (budynek Koszar Schronowych), przy głównym placu fortu. Po złożeniu wniosku kartę można zakupić od razu, a raz nabyta upoważnia do nielimitowanej liczby wejść przez 12 miesięcy na interaktywne wystawy gdańskiego centrum nauki - "Dookoła Świata", "Z energią!", "Łamigłówka", "Wehikuł Czasu - Zabawy z Historią". Co ważne, właściciele karty mają pierwszeństwo odbioru biletów na wystawy, czyli nie muszą czekać w kolejce! 

Koszt zakupu karty ulgowej to 20,00 zł, natomiast normalnej 30,00 złUwaga! Pamiętajcie, że dokonując zakupu "Karty Gdańskiego Odkrywcy" należy dysponować dokumentem potwierdzającym zamieszkanie w Gdańsku (szczegółowe informacje w regulaminie)

Przed zakupem "Karty Gdańskiego Odkrywcy" należy zapoznać się z Regulaminem zakupu oraz korzystania z rocznej karty wstępu na interaktywne wystawy Centrum Hewelianum - "Karty Gdańskiego Odkrywcy" oraz wypełnić Wniosek o wydanie "Karty Gdańskiego Odkrywcy".

Zachęcamy wszystkich gdańszczan do zakupu. Do zobaczenia w Centrum Hewelianum! 

UWAGA! "Kartę Gdańskiego Odkrywcy" można także kupić jako voucher podarunkowy - będzie to doskonały prezent dla bliskich! Obdarowana osoba musi wymienić voucher na "Kartę Gdańskiego Odkrywcy" w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu!

Image title


Wniosek_o_wydanie_karty_ gdanskiego_odkrywcy