Wystawy O nas Oferta Dla szkół i przedszkoli Dla mediów Ogłoszenia Poznaj Hewelianum
Przygotowujemy dla Was nowa stronę. Jej budowa jeszcze trwa. Podzielcie się z nami przemyśleniami na jej temat na www@hewelianum.pl
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ
AKTUALNOŚCI

Nowość dla dzieci młodszych i starszych - „W gąszczu zagadek”!

W Centrum Hewelianum na najmłodszych i tych ciut starszych czeka kreatywny plac zabaw „W dżungli wyobraźni”. To miejsce, w którym dzieci budzą swoją wyobraźnię budując niesamowite konstrukcje z ogromnych, gumowych klocków.

Eko choinka już świeci! Zobacz nasze zdjęcia ze Świętym Mikołajem:)

6 grudnia o godz. 11:00 na uroczyste rozświetlenie eko choinki, którą przygotował dla nas ZUT, przyjechał sam Święty Mikołaj! Nie dość, że przywiózł słodycze i drobne upominki, to jeszcze bawił się z dziećmi, które tego dnia odwiedziły Centrum Hewelianum! Zapraszamy na weekend 10-11, kiedy do będziemy robić eko ozdoby, które zawisną na naszej choince:)

Roczna karta wstępu dla gdańszczan!

Już od najbliższego czwartku - 1 grudnia - do sprzedaży wprowadzona zostaje "Karta Gdańskiego Odkrywcy", która dedykowana jest mieszkańcom miasta. Dzięki niej gdańszczanie będą mogli odkrywać naukowe ciekawostki i korzystać ze wszystkich uroków malowniczo położonego Centrum Hewelianum bez ograniczeń.

"W pogoni za Świętami" już w ten weekend!

W weekend 10-11 grudnia Centrum Hewelianum zamieni się w fabrykę choinkowych eko-ozdób. Zapraszamy każdego, kto chce zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja i pomóc w ozdabianiu eko-choinki!

Karnet podarunkowy na Kartę Gdańskiego Odkrywcy!

Czas Świąt to okazja, by pokazać bliskim, że myślimy o nich cały rok. Często w pośpiechu staramy się wybrać prezent, który naprawdę ucieszy obdarowaną osobę. Nie chcemy kolejnego szalika, krawata czy pary skarpetek. Wiemy, że najcenniejsze są zawsze wspomnienia i doświadczenia, nie przedmioty.

Oferta specjalna na organizację URODZIN DLA DZIECKA!

Niezapomniane miejsce, niezapomniane urodziny! Od 18 marca do końca czerwca Wasze ukochane dzieci oraz ich goście mają możliwość świętować w baśniowej scenerii „Laboratorium Pana Kleksa” i połączyć je z urodzinowym szaleństwem na kreatywnym placu zabaw.

Dzień Liczby Pi dla uczniów gimnazjów!

Czy rozwinięcie liczby Pi jest skończone? Ile czasu zajęło by jego wyrecytowanie? I co łączy liczbę Pi z kasynami? Nie wiesz? Nie, szkodzi, na naszych zajęciach dowiesz się wszystkiego! Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych na warsztaty na temat niesamowitej, przedziwnej i tajemniczej liczby Pi.

Do Domu Zdrojowego "wraca życie"!

Zabytkowy Dom Zdrojowy w Brzeźnie nie popadnie w ruinę. Właśnie ogłoszono konkurs na koncepcję architektoniczną obiektu, która pokaże jego nowe funkcje. Docelowo powstanie tam centrum edukacji ekologicznej. Dla Domu Zdrojowego rozpoczyna się więc drugie życie!

Jak działają lasery Jedi, jak zbudować rakietę, czyli Dni Nauki w #Hewelianum!

Czy wiesz, jak zbudować rakietę kosmiczną? Czy wirtualna rzeczywistość zmieni świat? Jak działają lasery Jedi? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które codziennie zadają sobie naukowcy, znajdziesz podczas Dni Nauki w Centrum Hewelianum. Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych 3 i 4 kwietnia.

Co w wodzie trzeszczy?

Z okazji Światowego Dnia Wody zapraszamy grupy szkolne na warsztaty pt. „Co w wodzie trzeszczy?”.Za pomocą specjalistycznych mierników zbadamy parametry różnych wód, a także poznamy jej mieszkańców oraz tych, którzy nie powinni w niej "siedzieć".

Atrakcje nadchodzącego weekendu!

W sobotę 25 marca oraz w niedzielę 26 marca zapraszamy na szalony, naukowo-zabawowy weekend w #Hewelianum❗️ Warto także pamiętać, że w ostatnią sobotę miesiąca bezpłatny wstęp mają posiadacze Karty Dużej Rodziny!